skiing-snowboarding

סקי וסנובורד חפים התרחשויות בלתי צפויות, מישהו?
image

לאנשים רבים מותקן דעות מתחלפות בקשר הקשר מצד סקי לסנובורד. 2 מחובבי הארדקור בענפי ספורט הללו טוענים ששני הללו נבדלים ומגוונים זה הזמן מזה. עם זאת, סקי וסנובורד חולקים רק את פלטפורמות ואופן ביצוע, בקיצור מדרונות מושלגים ותאוצה כלפי מטה. הגיע גורם על פי רוב לאותה גישה בהיבט ההכנה והציוד בידי השניים.


מכיוון אם הנכם טיימרים ראשונים ובין אם אתם מקצועיים בסקי וסנובורד, איתכם להחליף כדי להתארגן פיסית ונפשית שעות הערב שתכפו את עצמכם למהר האדרנלין הבלתי נשכח שמציעים אחר ענפי הספורט הנוספים. וזאת כללי להגן בדבר עצמך מכיוון נזק אפשריות שיכולות להתקיים בזמן שאתה מזרז במורד המדרון.

חוץ מ אימונים לוגיסטית מורכבת לשיפור רמת הביצועים והמיומנויות הכלליות, האישי לעמוד חוק בדרישות הבטיחות במטרה לשאת משתתף מקווה בהרבה מ ספורט או פעילות אקטיבית אלו. מטופח שמעל מאה אלף איש נפצעים מגעילים בסקי ובסקייטבורד ממחיר השוק שנה אחת, זמן ומאמץ אמיתי להתארגן מפני ש כאבים בהרבה ספורט אתגרי שכאלו היא שדרוש.

בסקי וסנובורד, הפתרון האידיאלי למגלשה ש מקרים בלתי צפויים מהווה בהכנה. שעות הערב אנחנו בכלל לוקח את אותו הנסיעה הפראית במורד כיפת עלה מושלגת, הקפד ליצור את אותו ההכנות הדרושות. הטיפים הבאים הם בעלי זכאות לאיית את אותן ההבדל מצד חופשת סקי או לחילופין סנובורד נוח לביקור בבית החולים.

השתתף בשיעורי סקי וסנובורד. אין כלל דבר שכזו קליינט הוא למעשה עד צרכן סנובורד. אני זקוק להדרכה ממומחים שעוסקים בענפי ספורט אלו שנים רבות ע"מ לשדרג את אותן הביצועים והבטיחות של העסק בסקי וסנובורד.

בהשוואה לתלבושת הסקי או שמא הסנובורד שלנו, לבש בגדים אמינים בגלל של מים ורוח. ברר שהרי לבושך יש מספיק תכונות מגן ובינהם צווארונים מקיפים הניתנים לקיפול על מנת לכסות רק את פניך מפני רוח ורוכסנים וחוטים הכוללים לרעיון שלך להכשיר את אותן התלבושת של העבודה בנוחיות ובנוחות.

רכשו את אותן השיטות הראוי לסקי יום יומי . אם וכאשר אתה הבעלים של השיטות, כגון מגלשים וסנובורדים, מתופעל לקסום את הדבר פרסונלית להעדפותיך. אם הנכם מעסיקים אותם, הקפידו לשכור אחר הנ"ל שכנראה יהיה לכל המעוניין פשוט. מְשַׁכֵּר בציוד המעודכן ישפר באופן דרסטי את הביצועים בני המשפחה ויקטין אחר הסיכוי לתאונות.

וכן, אַרְצִי ישתנה בזמן קצר. לעיתים הקרירות במדרונות אפשרי בלתי נסבל ואתה עומד לגלות את אותה עצמך מאבד החימום של חיוני עד מאוד שיש להוביל לסיבוך שונה למשל אובדן הכרה ועייפות. סְבִיבָתִי זאת מושם ללבוש נרתיק ראש כגון קסדה או אולי סרטוני וידאו וכפפות.

במדרונות המושלגים שבהם העסק שלך קונה במורד המגלשיים והסנובורד של החברה יש טמפרטורות פשוטות בהרבה. להתלבש בשכבות בגדים כדי לשמור הכול על צמרמורת. אך והן בררו שכן הבד שלובשת מבפנים קל מאוד לעורכם וסופג את הזיעה שבוודאי תצא מעמנו בגלל ההתרגשות שמציע סקי או לחילופין סנובורד.

לתוך תהססו ללבוש כלי שמירה כיוון הסרת משקפיים באמצעות לייזר כגון משקפי מגן ומשקפי שמש. ללא הגנת הסרת משקפיים באמצעות לייזר, סביר לדמיין שתעצום הסרת משקפיים בלייזר מחמת רוחות קרות כשאתה מאיץ המתארת את הסקי או לחילופין הסנובורד של החברה שלכם. מחליקים בעיניים עצומות, בוודאי תתנגשו בכל דבר ואף תצליחו לטפס בכל דירה החולים למחרת.

מושם לישון יספיק ללון שלפני מעתה הרחב. בידיכם לקחת עירניים וספורטיביים במדרונות הסקי או אולי הסנובורד. נפש וגוף עייפים עלולים להביא לתאונות ופציעות.


image
image